Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Бізнес Донеччини за 2018 рік отримав доходів більше 87 млрд гривен

21.03.2019 -

Фіскальна служба Донеччини інформує – за результатами річного декларування податку на прибуток за 2018 рік підприємствами Донецької області задекларовано обсягів отриманих доходів у сумі 87,4 млрд грн, що на 5 млрд грн, або на 6% перевищує доходи за 2017 рік.

Завдяки плідній праці фахівців ГУ ДФС у Донецькій області забезпечено значне зростання (на 34,1%) податку на прибуток до сплати – нарахування податку за 2018 рік склали 249,8 млн грн проти 186,3 млн грн минулого року.

Слід відмітити, що це зростання спостерігається незважаючи на зниження кількості поданих декларацій з податку на прибуток на 4%, що пояснюється обранням платниками іншої системи оподаткування (перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, включення до Реєстру неприбуткових підприємств тощо). Таким чином, кампанія декларування цього податку підтвердила ефективність процесу адміністрування податків і зборів та оптимізації механізмів взаємодії з платниками.

 Позитивна динаміка прослідковується і в збільшенні кількості суб`єктів господарювання, які задекларували доходи більше 20 млн грн – таких у Донецькому регіоні за результатами 2018 року стало вже 598 СГ, або на 11% більше.

Фіскальна служба Донеччини висловлює свою вдячність платникам податків за сумлінне виконання своїх податкових зобов’язань перед державою та сподівається на подальшу плідну співпрацю.