Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На 31% зросли надходження податку на нерухоме майно у Донецькій області

10.04.2019 -

За перший квартал 2019 року місцеві бюджети Донецької області отримали 19,7 млн грн податку на нерухоме майно, що на 31,3%, або на 4,7 млн грн перевищує надходження перших трьох місяців минулого року.

Майже 84% від усіх перерахувань зазначеного податку до бюджетів належить власникам майна – юридичним особам. У першому кварталі 2019 року юридичні особи вже сплатили 16,5 млн гривень.

Нагадуємо, що платники – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до відповідних державних податкових інспекцій за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Що стосується фізичних осіб, то вже до 1 липня звітного року вони отримають повідомлення-рішення про визначену до сплати суму податку на нерухоме майно від органів ДФС.

За період січень-березень поточного року власники нерухомості –  фізичні особи перерахували податку на нерухоме майно майже удвічі більше, ніж за відповідний період минулого року, сплативши 3,2 млн гривень.

Постійна спільна робота фахівців фіскальних органів області та органів місцевого самоврядування з визначення та встановлення обґрунтованих ставок податку забезпечують стабільне зростання надходжень до місцевих бюджетів регіону.