Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Порушники митного законодавства поповнили казну країни на суму понад 204 тис. грн

12.04.2019 -

Протягом І кварталу 2019 року Донецькою митницею ДФС виявлено та задокументовано 54 справи про порушення митних правил. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість виявлених правопорушень залишається практично незмінною. Більшу частину протоколів, а саме понад  88%, складають справи, предметами правопорушення в яких є транспортні засоби, що невчасно вивезені з митної території України або їх використання здійснюється не за цільовим призначенням та ухиленням від сплати податків. Із загальної кількості  виявлених правопорушень у 4 випадках вилучено предметів на суму 22 тис. грн, серед яких продовольчі товари, алкогольні напої та тютюнові вироби.

Крім того, митниками під час здійснення митного контролю та митного оформлення товару, який намагалися вивезти до РФ, встановлено факт надання міжнародним перевізником підробленого документу. За даним фактом митницею спрямовано до Нацполіції повідомлення про злочин, передбачений ст.358 Кримінального Кодексу України (використання підробленого документу).

Створення належних умов для ведення чесного бізнесу здійснюється шляхом проведення  пошуково - аналітичної роботи, одним із елементів якої  є взаємодія із відповідними митними органами іноземних держав. В рамках цієї роботи протягом січня-березня 2019 року спрямовано 18 запитів до іноземних колег близького та дальнього зарубіжжя. 

За рахунок сплати штрафів, накладених митницею, а також  коштів, добровільно сплачених порушниками митного законодавства у зв’язку із припиненням справ шляхом компромісу, впродовж перших трьох місяців поточного року держбюджет поповнився на суму понад 204 тис. гривень.