Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аудит Донеччини виявив порушень податкового законодавства на суму понад 210 млн гривень

15.04.2019 -

Фіскальна служба Донеччини проводить політику відкритого діалогу з платниками податків та зменшення тиску на бізнес з метою створення для всіх без винятку платників сприятливих умов для ведення діяльності. Таким чином, кількість перевірок постійно зменшується, а якість контрольно-перевірочної роботи, що грунтується, в першу чергу, на основі використання ризиків несплати податків, зростає.

Так, за результатами контрольно-перевірочних заходів за січень-березень  2019 року додатково донараховано до державного бюджету 211,9  млн гривень. З початку року фахівці підрозділів аудиту ГУ ДФС у Донецькій області провели 160 документальних перевірок, за  результатами яких до бюджету надійшло 12 млн гривень.

Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 125,9 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 22,7 млн гривень.

Робота управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області з виявлення та упередження порушень податкового законодавства триває.