Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскальна служба Донеччини прийняла участь у заході «День кар`єри ЄС»

15.04.2019 -

Сьогодні Маріупольський державний університет (далі – МДУ) гостинно зустрів представників європейских і українських компаній на вже ставшому традиційним заході «День кар`єри ЄС». «День кар`єри ЄС» – це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар`єрні можливості для молоді у європейському вимірі.

 Не оминула цей захід і фіскальна служба Донеччини, адже вимоги сьогодення потребують створювати нові можливості для розвитку молоді нашого регіону.

Присутніх учасників привітав ректор МДУ Костянтин Балабанов, який побажав всім плідної роботи та нових цікавих працівників. У свою чергу,  Ірина Долозіна, в.о. начальника ГУ ДФС у Донецькій області, у вітальному слові розповіла студентам про діяльність фіскальної служби Донеччини, курс ДФС України, націлений на сприяння поширенню інформації про Євросоюз і процеси євроінтеграції України серед молоді, запросила ініціативних студентів до взаємовигідної співпраці або, навіть, приєднатися до дружної команди податківців, щоб разом будувати нову європейську Україну.

У просторому та світлому приміщенні студенти мали змогу поспілкуватися з майбутніми роботодавцями, записатися на стажування, ознайомитися з презентаційним матеріалом та наявними вакансіями,  поставити компетентним фахівцям будь-які питання, що їх цікавлять.