Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До уваги рієлтерів!

22.04.2019 -

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує, що ДФС України на офіційному веб-порталі у розділі «Повідомлення та нагадування» повідомлено, що згідно з п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, затвердженою Наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 № 497.

Згідно з п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ податковий розрахунок за базовий звітний (податковий період) подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

За порушення порядку та /або строків подання зазначеної інформації рієлтер несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та /або строків подання податкової звітності.