Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платникам Донеччини відшкодовано більше 150 мільйонів грн ПДВ

15.05.2019 -

За чотири місяці 2019 року платниками Донецької області задекларовано 168,2 млн грн бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

На даний час у Донецькому регіоні на обліку перебуває 5 855  юридичних осіб – платників податку на додану вартість. З них, за підсумками січня-квітня поточного року, 37 суб’єктів господарювання подали заяву на отримання бюджетного відшкодування.

Завдяки впровадженню Електронного реєстру відшкодування ПДВ процес повернення платникам бюджетних коштів здійснюється прозоро та автоматично. Так, цьогоріч вже повернуто з бюджету 151,8 млн грн ПДВ платникам Донеччини.

Крім того, з початку року фахівцями фіскальної служби Донеччини упереджено неправомірно задекларованих до бюджетного відшкодування сум податку на додану вартість у розмірі 4,3 млн гривень.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що платники податків мають можливість в онлайн-режимі відстежити та перевірити етап, на якому перебуває їх платіж, за допомогою електронного сервісу ДФС «Електронний кабінет платника». Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування знаходиться на офіційному порталі ДФС України в Електронному кабінеті платника за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx.