Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До уваги суб’єктів, що здійснюють операції з товарами - зміни в поверненні авансових платежів (передоплати)

16.05.2019 -

Донецька митниця ДФС інформує, що з дня опублікування в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» від 12.04.2019 №28 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 22.02.2019 №80 «Про затвердження змін до Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів»,  зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 березня 2019 року за №283/33254.

Вищезазначені нормативно-правові зміни спрямовані на актуалізацію  Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18.07.2017 №643, який доповнено розділом ІV «Порядок повернення коштів авансових платежів (передоплати) з депозитного рахунку 3734, відкритого в Казначействі на ім’я ДФС». 

Крім того, повідомляємо, що пунктом 12 розділу ІІІ Порядку перерахування до державного бюджету через органи Державної казначейської служби України митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення, затвердженого наказом Мінфіну від 01.11.2017 №898, на запит платника податків, в т. ч. шляхом надсилання електронного повідомлення (підприємства – до ДФС, громадянина – до митниці ДФС), орган доходів і зборів надає інформацію про рух коштів платника на депозитному рахунку відповідного органу. Адреси електронної пошти ДФС та митниць ДФС, на які спрямовуються запити про рух коштів, розміщуються на офіційному веб-порталі ДФС.

Також інформуємо, що на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Податки, збори, платежі/Митні платежі» створено новий підрозділ «Справляння митних платежів через єдиний рахунок» для оперативного інформування підприємств з питань, пов’язаних зі справлянням митних платежів через єдиний казначейський рахунок 3734, відкритий на ім’я ДФС (далі – ЄКР).

На вищевказаному порталі розміщені роз’яснення щодо механізму повернення авансових платежів (передоплати) з ЄКР і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів з держбюджету, зарахованих з ЄКР, та про звірення руху коштів авансових платежів (передоплати) на ЄКР.