Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Більше 241 тис. гривень надійшло від порушників митного законодавства до скарбниці країни

16.05.2019 -

Саме  на таку суму поповнили порушники митного законодавства  Державний бюджет України за рахунок сплати штрафів, накладених митницею, та коштів, добровільно сплачених за скоєння адміністративних правопорушень у зв’язку з припиненням справ шляхом компромісу у січні-квітні 2019 року.

Загалом, за підсумками роботи Донецької митниці ДФС, протягом чотирьох місяців 2019 року виявлено та задокументовано 76 справ про порушення митних правил на суму більше 30,7 млн гривень. Аналіз статей, що найчастіше порушувались, свідчить, що «найпопулярніші» є статті 470 Митного кодексу України (порушення строку транзиту) і стаття 485 кодексу (використання транспортного засобу не за цільовим призначенням та ухилення від сплати митних платежів). 

Тісно співпрацюють митники і з обласними правоохоронцями. В рамках такої взаємодії  проведено 8 спільних заходів з протидії порушенням митного законодавства та профілактики злочинів в митній сфері.  За результатами перевірок суб’єктів господарювання складено 8 протоколів про порушення митних правил, вилучено предметів правопорушень на загальну суму більше 43 тис. гривень. Серед них – продовольчі товари, алкогольні напої та тютюнові вироби. 

Крім того, у січні-квітні 2019 року митницею розглянуто 35 справ про порушення митних правил. За результатами їх розгляду на порушників митного законодавства накладено штрафів на 3,3 млн гривень. Сума  штрафів, яка підлягає сплаті правопорушниками по протоколах, які спрямовані на розгляд судовій гілці влади, складає майже 11,5 тис. гривень.  При цьому, вже по трьом розглянутим судом справам до порушників застосовано конфіскацію на суму 9,4 тис. гривень.