Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскальною службою Донеччини розпочато співпрацю з Данською Радою у справах біженців

16.05.2019 -

На сьогоднішній день перед громадами Донецької області гостро стоїть питання оподаткування сільськогосподарських земель, які не можуть бути використані за їх цільовим призначенням внаслідок мінного забруднення, заняття для потреб оборони чи обмеження в доступі через проведення ООС.

Саме для обговорення цього питання Представництвом Данської Ради у справах біженців (далі – Данська Рада) нещодавно було проведено засідання робочої групи. На обговоренні були присутні фахівці ГУ ДФС у Донецькій області, представники органів місцевого самоврядування, сільгосппідприємств, держгеокадастру, Данської Ради та військових організацій.

Представництво Данської Ради реалізує цілу низку програм, спрямованих на подолання негативних наслідків конфлікту на сході України: програми правової допомоги, побудови економічних спроможностей населення, відновлення зруйнованого житла, розбудови громад та інше.

В ході засідання було обговорено механізми дієвого співробітництва між власниками/землекористувачами, силовими структурами, державними та місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування у вирішенні технічних питань доступу та ідентифікації вказаних земельних ділянок, врегулювання порядку їх використання та звільнення від оподаткування.

Податківці, в свою чергу, повідомили про можливості сільських та селищних рад визначати окремі пільгові ставки на кожну територіальну одиницю, враховуючи специфіку власного регіону.

Загалом, зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу, розглядалися індивідуальні випадки, під час яких усі бажаючі мали можливість отримати корисну інформацію. А питань було багато, так як ця тема є дуже актуальною та важливою для багатьох платників податків.