Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Майже 2 млн грн штрафів за порушення правил проведення готівкових розрахунків сплатять несумлінні підприємці Донеччини

07.06.2019 -

Контроль за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій, є і залишається важливим напрямком роботи підрозділів управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області.

За січень-травень 2019 року співробітниками підрозділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту області проведено 118 фактичних перевірок. Як результат – встановлено факти порушення касової дисципліни та донараховано порушникам 1,95 млн грн штрафних санкцій, з яких 1,1 млн грн вже сплачено до бюджету.

Віднедавна набула суттєвих спрощень процедура реєстрації РРО. Зараз  зареєструвати касовий апарат, книгу ОРО тощо можливо на підставі однієї тільки заяви, без додатків. Таким чином, час на отримання адміністративної послуги скорочується з 2-5 днів до декількох годин.

Це стало можливим завдяки запровадженню електронного обміну документами між учасниками відносин у сфері застосування РРО (виробник РРО, ЦСО, суб’єкт господарювання, ДФС) та взаємодії інформаційних ресурсів податкової служби. Завдяки новому електронному сервісу можна подати заяву на реєстрацію РРО, КОРО, РК через приватну частину (особистий кабінет) Електронного кабінету, який доступний цілодобово.

Важливо – до початку реєстрації РРО надіслати (подати) до контролюючого органу Повідомлення про об’єкти оподаткування за формою №20-ОПП з повною та достовірною інформацією про господарську одиницю, де буде застосовуватись РРО. Повідомлення також можна подати через приватну частину Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.