Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Від торгівлі алкоголем та цигарками місцеві бюджети Донеччини отримали майже 20 мільйонів гривень

11.06.2019 -

З початку 2019 року 19,8 млн грн надійшло від плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами від платників регіону до місцевих бюджетів Донецької області, що на 12% більше торішніх показників.

В той же час управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Донецькій області постійно здійснює моніторинг законності функціонування торгівельних об’єктів на території області, якими здійснюється або може здійснюватися роздрібна торгівля підакцизними товарами, проводиться аналіз та відпрацювання скарг громадян та громадських організацій щодо здійснення реалізації товарів підакцизної групи з порушеннями законодавства України, а також проводяться контрольно-перевірочні заходи з їх упередження.

Так, з початку року за роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій суб’єктів господарювання притягнуто до фінансової відповідальності на суму 869,5 тис. грн, за несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 354 ліцензій та анульовано 72 ліцензій. У тому числі, за продаж алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 18 ліцензій. До недобросовісних підприємців, які продавали алкоголь та тютюн неповнолітнім, застосовано фінансові санкції на загальну суму 551 тис. гривень.

У зв’язку з початком курортного сезону ГУ ДФС у Донецькій області нагадує суб’єктам господарювання, що лише за наявності відповідної ліцензії вони можуть провадити торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами та звертає увагу - штрафні санкції за ці порушення складають 200% вартості отриманої партії товару, але не менше 17 тисяч гривень.