Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платникам податків Авдіївки - комфортні умови

08.07.2019 -

Питання забезпечення повноцінного обслуговування платників, підвищення його якості й зручності, не зважаючи на всі труднощі сьогодення, залишається одним із пріоритетних для податківців Донеччини.

Ось і сьогодні, у м. Авдіївка, місті, яке знаходиться на лінії зіткнення в зоні ООС, відбулась урочиста презентація оновленого приміщення для якісного та зручного надання адміністративних послуг городянам. 

У заході, присвяченому цій події, взяли участь в.о. начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Ірина Долозіна, заступник начальника ГУ ДФС у Донецькій області Світлана Лунькова, начальник Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Єльникова, перший заступник голови Авдіївської ВЦА Володимир Рекшинський, працівники податкової служби Донеччини, представники ЗМІ, бізнесу та запрошені гості.

В своїй промові очільник податкової служби Донеччини Ірина Долозіна відзначила, що сьогоднішня подія була б неможливою без підтримки і розуміння керівництвом ВЦА м. Авдіївка важливості для міста ефективного сервісу, та запевнила, що і надалі податківці Донецького регіону  відкриті до взаємодії та покращення сервісного обслуговування платників податків.

Тож тепер кожен відвідувач може отримати весь спектр адміністративних послуг та ознайомитися зі змінами, які відбуваються в законодавстві, безпосередньо на місці, за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, каб.308.