Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За І півріччя 2019 року кількість платників податків Донеччини зросла на 1703 особи

12.07.2019 -

Як повідомили в управлінні обслуговування платників податків ГУ ДФС у Донецькій області, станом на 1 липня  2019 року на обліку в органах податкової служби регіону перебувало 196,1 тис. платників податків. Це на  1,7 тис. платників більше, ніж на початок року. Із загальної кількості суб’єктів господарювання 78,3 тис. – юридичні особи та 117,8 тис. – фізичні  особи-підприємці.

Зокрема, за перше півріччя 2019 року взято на податковий облік 763  юридичні особи та 3743 фізичні особи-підприємця.

У стані припинення перебуває 15,4 тис. юридичних осіб та 3,7 тис.  фізичних осіб припинили державну реєстрацію підприємницької діяльності.

У Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків станом на початок липня поточного року обліковано 4,2 млн фізичних осіб, з них 4136,4 тис. фізичних осіб-громадян України та 49,8 тис. іноземців.

В Окремому реєстрі перебувають на обліку 9,6 тис. мешканців Донеччини. Це особи, які через свої релігійні чи інші переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у згаданому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорту.

Якщо говорити про платників податку на додану вартість, то станом на 1 липня цього року у відповідному реєстрі перебуває 5,9 тис. юридичних осіб та 532 фізичні особи-підприємця. У порівнянні з даними на початок року загальна кількість платників податку на додану вартість зросла на 54 суб’єкта господарювання.