Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про здоров’я та відпочинок дітей податківців подбала профспілка Донеччини

16.08.2019 -

Разом із літом розпочинається літній відпочинок дітей, зокрема школярів, а отже – сезон дитячого оздоровлення та відпочинку.

         У колективі податківців Донеччини даним питанням опікується Донецька обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників державної фіскальної служби, для якої літо це гаряча оздоровча пора. Так, у цьому сезоні організовано відпочинок у трьох дитячих закладах, які відвідали 50 дітей працівників фіскальної служби.

З приходом тепла дитячий оздоровчий табір “Брусіно” розташований в мальовничому сосновому лісі на території національного парку “Святі гори” відвідало 30 діточок. М’який клімат, сосновий бір сприяв оздоровленню дітей і повноцінному відпочинку. На території табору розташовані хвойний і листяний ліс, озеро з піщаним пляжем. Діти мали можливість відвідувати відкритий плавальний басейн, водні гірки та басейн для водного футболу, спортивні майданчики, відкритий концерт-хол з сучасним звуковим і світловим обладнанням, літній критий клуб з кінотеатром і звуковою стереосистемою, мотузковий парк, спортивні атракціони, студійні приміщення і творчі лабораторії, відкритий каток з покриттям Super Glide.

В дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Юний моряк» свої канікули провели 10 дітей. Табір перебуває на першій лінії Азовського моря, тому його відвідувачі могли у повній мірі насолодитися купанням у теплому морі та подихати повітрям насиченим йодистими речовинами. Для відпочиваючої дітвори було організовано якісне медичне обслуговування в сучасному медичному комплексі. Також проводились спортивні заходи, конкурси й свята. На спеціальних площадках грали у міні-футбол, волейбол й баскетбол. По вечорах проводилися дискотеки.

У літні спекотні дні 10 дітлахів членів профспілки вирушили до дитячого оздоровчого центру «Буревісник» та отримали можливість у променях літнього сонця, морського повітря, зануритися у творчу атмосферу ідей, у мир нових відчуттів і захоплюючих пригод. Для розвитку й розваги вони відвідували різні кружки і секції та приймали участь у спортивних олімпіадах і вікторинах.

За співпрацю та допомогу у придбанні путівок  Головне управління ДФС у Донецькій області висловлює вдячність Керівництву та Профспілковій організації Державного підприємства «Маріупольский морський  торговельний  порт» та філії «Донецька залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця».

 У всіх закладах дозвілля організовано на високому рівні, згідно всіх вимог, а щасливі дитячі обличчя були цьому підтвердженням. Донецька обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників державної фіскальної служби запевняє, що і надалі створюватиме умови для незабутнього відпочинку, приємного спілкування, творчого саморозвитку і спортивно-оздоровчих заходів для дітей працівників податкової служби. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим.