Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Донеччина: більше 4 мільйонів громадян зареєстровано в Державному реєстрі

20.08.2019 -

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує, що за даними Державної фіскальної служби України станом на 01.08.2019 року в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) зареєстровано 4 млн 177 тис. громадян Донецької області, що є найбільшим показником по Україні.

Протягом січня-липня 2019 року органами податкової служби Донецької області у Державному реєстрі взято на облік 14 251 громадян. Також з початку року до Державного реєстру внесені дані про 365 іноземних громадян.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що для фізичних осіб запроваджено новий електронний сервіс - подання відомостей для реєстрації фізичної особи та/або внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків через «Електронний кабінет». Ознайомитись з можливостями цього сервісу можна на офіційному веб-порталі ДФС України за наступним посиланням http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/podannya-vidomostey/.

За допомогою цього сервісу фізична особа зможе, не виходячи з дому, спрямувати до ДФС облікову картку фізичної особи - платника податків, яка є заявою для реєстрації у Державному реєстрі, заяву про внесення змін, копії необхідних документів, тощо.

У разі позитивної відповіді заявник для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі - Картки платника податків, може звернутися до контролюючого органу за місцем проживання або до будь-якого контролюючого органу за бажанням, необхідно тільки вказати код та його назву при формуванні запиту (вибрати з переліку).