Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Розповісти, поділитись досвідом, зацікавити: представник Донецької митниці ДФС провів інтерактивну лекцію із слухачами програми «Державотворець»

07.10.2019 -

Швидкий ритм життя, вимоги до навичок та рівня знань, що постійно підвищуються, ставлять перед сучасним молодим поколінням надзвичайно складні завдання. Зробити перші кроки молоді, що мають активну державницьку позицію, більш продуктивними допомагає обмін досвідом та особисте спілкування з професіоналами.

Відтак, днями у м. Маріуполь на базі Донецького державного  університету управління, в рамках програми «Державотворець», що реалізується по всій території України, керівник управління організації митного контролю та оформлення  Владислав Стороженко провів лекцію, присвячену різноманітним питанням з митної тематики.

Слухачам тезисне розповіли про основи державної митної політики, завдання органів доходів і зборів, митні платежі та інші специфічні питання. Звичайно, кожне інтерактивне спілкування цікаве саме спілкуванням.  Студенти активно задавали різні актуальні на даний час питання. Очільник митного підрозділу високо оцінив зацікавленість молодого покоління та детально роз’яснив всі незрозумілі речі.

 Донецька митниця ДФС висловлює щиру вдячність організаторам форуму за можливість розповісти про роботу в митниці та перспективи її розвитку. Сподіваємось, що спілкування було продуктивним, а юним слухачам побажаємо досягнення визначених цілей, здійснення мрій та особистої реалізації на благо нашої держави.