Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Митники Донеччини протягом восьми місяців 2019 року поповнили бюджет країни на суму близько 4 млрд грн

30.09.2019 -

Фактично у січні-серпні 2019 року Донецькою митницею ДФС у держбюджет перераховано майже 3 млрд 989 млн гривень. До загального фонду надійшло понад 3,9 млрд грн, спеціальний фонд поповнився більш, ніж на 27 млн гривень. Серпневі надходження склали понад 415 млн гривень.

У розрізі податків, традиційно, найвагоміші надходження отримані з адміністрування податку на додану вартість, доля якого становить майже 94%, або 3,7 млрд гривень. Ввізне мито дорівнює 5,2%, або понад 207 млн грн, та акцизний податок – 0,4%, або більше 16 млн гривень.

Найпотужніші, бюджетоформуючі підприємства Донецького регіону, які є і найбільшими імпортерами товарів сировинної групи для власного виробництва, забезпечили близько 96% перерахувань у січні-серпні 2019 року. Основним бюджетоутворюючим товаром по Донецькій митниці ДФС залишається вугілля кам'яне: 41% від загальної суми митних платежів, сплачених до держбюджету, або 1,63 млрд гривень. Інші вагомі надходження отримані за рахунок митного оформлення промислового обладнання та транспорту – біля 18% від загальної суми митних платежів, сплачених до держбюджету, або понад 712 млн грн, та феросплавів – 7,8%, або більше 311 млн гривень.