Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

4,5 млрд гривень надійшло до держбюджету від митників Донеччини

07.11.2019 -

Протягом січня-вересня 2019 року Донецькою митницею ДФС поповнено Державний бюджет України на 4,5 млрд гривень. При цьому, до загального фонду спрямовано більше 4,4 млрд гривень та понад 28 млн гривень - до спеціального фонду.

Основу переліку сорока бюджетоформуючих товарів у січні-вересні 2019 року становлять товари сировинної групи, які традиційно імпортуються для власних виробничих потреб підприємствами металургійної, вугільної та  машинобудівної галузей Донецького регіону.

За підсумками роботи за січень-вересень 2019 року основним бюджетоутворюючим товаром по Донецькій митниці ДФС є вугілля кам'яне: 42,3% від загальної суми митних платежів, сплачених до держбюджету, або 1 892,3 млн гривень.

Економічною частиною Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом запроваджено поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. В рамках цієї угоди преференції встановлюються тільки при виконанні відповідних вимог. Однією з них є наявність в українського виробника сертифікату про походження товару форми EUR.1. За січень-вересень 2019 року Донецькою митницею ДФС видано 1993 таких сертифікатів.