Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Донеччині припинено виготовлення та реалізацію підробленого алкоголю через Інтернет

29.11.2019 -

Підрозділи податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках операції «Акциз-2019» продовжують посилену боротьбу з нелегальним виробництвом та обігом підакцизних товарів. Дії співробітників спрямовані на постійний моніторинг ринку алкогольних і тютюнових виробів та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Так, при проведенні слідчо-оперативних заходів в рамках кримінального провадження викрита незаконна діяльність «підприємливого» мешканця м.Мирноград, який організував незаконне виготовлення та подальшу реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв, у тому числі через мережу Інтернет.

За результатами проведених заходів на місті незаконного виготовлення та реалізації фальсифікату виявлено та вилучено спиртовмісна рідина, фальсифіковані алкогольні напої, у тому числі у забороненій чинним законодавством тарі типу «Bag-in-box», знаряддя  для  виготовлення  фальсифікованих алкогольних напоїв.

На теперішній час триває слідство за ч. 2 ст. 204 Кримінального Кодексу України за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв.