Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку року на КПВВ у Донецькій та Луганській областях задокументовано 133 факти пропозиції неправомірної вигоди

27.12.2019 -

В Об’єднаних силах продовжуються заходи із недопущення порушення вимог антикорупційного законодавства, усунення корупційних ризиків та проявів корупції серед посадових осіб і персоналу, що здійснюють контроль за переміщенням товарів через лінію розмежування.

Так, на КПВВ «Новотроїцьке» встановлено факт пропозиції надання неправомірної вигоди службовим особам ДФС та ДПС. Зокрема, пасажирка автомобіля «Renault», що прямував до тимчасово окупованої території, запропонувала неправомірну вигоду у розмірі 50 євро за безперешкодне перевезення через лінію розмежування 4 тис. євро готівки. Зібрані матеріали, готівкові кошти та громадянку передано до підрозділу Національної поліції для прийняття законного рішення.

Загалом з початку року співробітниками спецпідрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях, які залучені до складу Об'єднаних сил, спільно з працівниками Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України, під час несення служби на контрольних пунктах в’їзду-виїзду зафіксовано 133 факти пропозиції надання неправомірної вигоди. Під час проходження заходів контролю в кожному виявленому випадку громадяни пропонували грошові кошти в національній та іноземній валюті в якості хабарів за безперешкодне переміщення товарів та крупних партій готівки через лінію розмежування. Загальна сума, яку намагалися дати правоохоронцям, у сукупності склала 48,6 тис. грн, 2,24 тис. доларів США, 18,1 тис. російських рублів та 200 євро.

 

За 21 фактом пропозицій неправомірної вигоди до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками ч.1 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального Кодексу України.

За результатами судового розгляду 11 осіб визнано винними у скоєнні правопорушень, передбачених ст. 369 КК України, на них накладено штрафи на загальну суму 93,5 тис. гривень.