Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співробітниками податкової міліції Донеччини вилучено партію елітного алкоголю без марок акцизного податку на півмільйона гривень

09.01.2020 -

Напередодні Різдвяних свят оперативниками Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з співробітниками фіскальних нарядів ДФС України, які включені до складу Об’єднаних сил, в ході проведення оперативно-профілактичних заходів в одному з магазинів Краматорська встановлено факт реалізації та зберігання елітних алкогольних напоїв, на яких були відсутні марки акцизного податку встановленого зразка.
За результатами проведених заходів, в межах адміністративного провадження, з незаконного обігу вилучено понад півтисячі літрів лікеро-горілчаних виробів відомих брендів в асортименті, орієнтовною вартістю понад півмільйона гривень.

 На порушників складено протокол за ч.1 ст.164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка»). Відповідальність за цією статтею передбачає накладення штрафу від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких алкогольних напоїв.

Матеріали скеровано на розгляд місцевого суду для прийняття законного рішення.