Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В районі ООС ліквідовано канал розповсюдження гуртових партій фальсифікованих алкогольних напоїв

30.04.2020 -

Співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО, слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Донецькій області та ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях, під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області, в рамках проведення операції «Акциз-2020» та оперативного супроводження кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України, викрили незаконну діяльність жителя Донецької області, який організував незаконне постачання, зберігання та подальшу реалізацію в регіоні гуртових партій фальсифікованих алкогольних напоїв.

Нагадаємо, 31 березня 2020 на блокпості «Долина» заблоковано спробу постачання фальсифікованого алкоголю до району проведення ООС. Зокрема, затримано вантажівку із 12,6 тисячами пляшок горілчаних та кон’ячних напоїв в асортименті з ознаками фальсифікації на суму 1,3 млн.грн.

Згодом, 25 квітня 2020 у Краматорську затримано ще дві вантажівки з фальсифікованим алкоголем на загальну суму 5,2 млн.грн. Вилучено 11,8 тисяч літрів незаконно виготовленої спиртовмісної рідини у тетрапаках та 22,7 тисяч пляшок алкогольних напоїв різних торгових марок з ознаками фальсифікації.

В ході оперативних заходів щодо встановлення можливих організаторів незаконних перевезень і кола отримувачів товарів в поле зору правоохоронців потрапив місцевий бізнесмен. Встановлено, що вказаний громадянин організував канал незаконного постачання лікеро-горілчаних виробів з однієї із сусідніх областей на територію Донецької області. Далі алкогольні напої, з метою зберігання та подальшої реалізації через роздрібну мережу області, накопичувались в орендованому складському приміщенні та у двох гаражах місцевого автокооперативу.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених за місцями безпосереднього накопичення та зберігання фальсифікату, вилучено майже 39 тисяч пляшок горілчаних виробів різних торгових марок з ознаками фальсифікації, 200 тетрапаків bag-in-box, ємністю 10 л, заповнених фальсифікатом, всього на загальну суму близько 4,4 млн.грн.

Загалом вилучено підакцизної продукції з ознаками фальсифікації орієнтовною вартістю майже 11 млн.грн.

Досудове розслідування кримінального провадження  здійснює слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Донецькій області. Тривають слідчі дії.