Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Донеччині податковою міліцією припинено злочинну діяльність центру з реєстрації фіктивних підприємств

09.07.2020 -

Управлінням оперативно-розшукової діяльності та слідчим управлінням ГУ ДФС у Донецькій області спільно із співробітниками прокуратури Донецької області в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.205-1, ч.3 ст.212 КК України, викрито та припинено діяльність групи осіб, яка діяла на північній території Донецької області та здійснювала незаконну діяльність з реєстрації суб’єктів господарювання на підставних осіб, за фіктивними податковими адресами, шляхом надання завідомо неправдивих відомостей до органу державної реєстрації. В подальшому створені підприємства використовувалися у схемах ухилення від сплати податків.

Всього за 2018-2020 року зазначеною групою осіб було зареєстровано понад 150 підприємств з ознаками фіктивності. Загальний оборот коштів по зазначеним СГД склав більше 300 млн гривень.

В ході проведення обшуків виявлено та вилучено понад 30 печаток юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, 13 печаток приватних нотаріусів, 1 печатка державного реєстратора, компакт-диски з електронними цифровими підписами та печатками, ноутбуки, флеш-накопичувачи, мобільні телефони, статутні, засновницькі, кадрові та реєстраційні документи підприємств з ознаками фіктивності, чорнові записи та інші речові докази протиправної діяльності.

Досудове розслідування триває.