Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Донеччина: відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція «Податкова реформа в Україні: досвід, реалії і перспективи»

15.11.2013 -

15 листопада 2013 відбулась XIII Міжнародна науково-практична конференція «Податкова реформа в Україні: досвід, реалії і перспективи», організована Головним управлінням Міндоходів у Донецькій області спільно з Донецьким національним університетом економіки і торгівлі імені Михайла Туган - Барановського за підтримки Донецької обласної державної адміністрації і Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Традиційно в конференції взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Донецької області, вчені з 8 країн, викладачі і аспіранти вузів, працівники податкових, фінансових, банківських і інших установ, організацій і відомств.

Учасниками конференції обговорено проблеми податкового, банківського і фінансового менеджменту, висловлено пропозиції щодо вдосконалення Податкового та Митного кодексів, які будуть передані до Центру законодавчих ініціатив при Донецькій облРаді.

 За результатами конференції видано збірку статтей.

«Незмінним пріоритетним напрямом роботи органів Міндоходов  залишається  розвиток  партнерських відносин з громадянами і бізнесом», - зазначила у своєму виступі заступник начальника ГУ Міндоходів у Донецькій області Є.П. Кричун.

ФОТОГАЛЕРЕЯ