Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Донецьку платники з 4-х областей України обговорювали правила трансфертного ціноутворення

05.12.2013 -

Сьгодні у приміщенні Головного управління Міндоходів у Донецькій області відбувся кущовий семінар для бухгалтерів та керівників підприємств Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей на тему: «Норми податкового законодавства щодо трансфертного ціноутворення». Це вже четвертий семінар з 8-ми запланованих у найбільших містах України, який провели фахівці Міністерства доходів і зборів України.

            Семінар привітальним словом відкрила заступник начальника ГУ Міндоходів у Донецькій області Єлизавета Кричун.

«Впровадження механізму трансфертного ціноутворення - дійсно революційна подія для України. Саме така система діє в більшості розвинених країн світу  і саме вона спонукає суб'єктів господарювання  працювати чесно і прозоро,  а отже  є чинником, який позитивно відобразиться на інвестиційній привабливості бізнесу України», - зазначила керівник.

В ході заходу основні аспекти Закону України  № 408 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення» роз’яснили представники Міністерства доходів і зборів України Світлана Тимощук та Ольга Сапрунова.

Наприкінці семінару у форматі «питання-відповідь» відбулося обговорення  механізму податкового контролю за трансфертним ціноутворенням, методи визначення цін у контрольованих операціях та порядок їх узгодження.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІДЕО